nedeľa 27. januára 2013

Baby toto sa rozposiela po nete :) pošlite to ďalej aj vy :)
  POVINĚ PŘEČÍST !!
POKUD BUDOU KLUCI OPRAVDU V ČESKU/­
SLOVENSKU, TAK PŘI LITTLE THINGS BUDEME
VŠICHNI POTICHU. NIKDO NEBUDE KŘIČET, NEBO
JEČET. UDĚLÁME TO PROTO, ABY JSME JIM
'PROKÁZALI ÚCTU' :')) PROSÍM, RESPEKTUJTE TO, A
ROZESÍLEJTE DÁL!! :))

Podľa mňa by to bolo úplne super a dúfam, že sa to podarí :))))

nedeľa 20. januára 2013

                                                                  Zayn & Perrie :)) <3

Follow your dreams... 10.časť



Z pohľadu Harryho:
Chytil som ju za zápästie a potiahol som ju späť do izby. Boli sme od seba len pár centimetrov a stále sme sa približovali. Tak veľmi som ju chcel pobozkať, ale bál som sa, že to nie je obojstranné. Nechcel som pokaziť tento nádherný deň s ňou a tak som jej radšej povedal to prečo som ju nepustil s izby. Trochu som sa od nej odtiahol , ale stále som ju držal za ruku. „ Bell robil som si srandu ja som sa ti v tvojich veciach vážne nehrabal“. Zaškerila sa na mňa a moju ruku pustila. „ No neviem, neviem,“ smutne som sa pozeral do zeme. Zdvihla mi hlavu a pokračovala ďalej. „ Harry ja viem, že si sa mi tam nehrabal a netvár sa tak vážne.“  Myslel som si , že sa vážne hnevá no keď mi toto povedala usmial som sa na ňu. Naklonila  sa ku mne a dala mi pusu na líce. Zrazu sa pomaličky blížila k posteli netušil som čo chce urobiť tak zostal stáť na mieste. Hodila do mňa ten najväčší vankúš , ktorý bol na posteli a vybehla z izby. Zabuchla dvere a už som len počul ako kľúčik v zámke cvakol. Rozbehol som sa k dverám a trieskal som do nich. „ Bell, no tákkk neblbni otvor tie dvere“. Prosil som ju no ona sa na druhej strane dverí len smiala. Milujem jej smiech. „ Čo za to Hazza ?“ Prestala sa smiať a čakala čo poviem. „ Čo len budeš chcieť len ma už prosím ťa pusti von.“ Kľúči  vložila do zámky ale neotočila ním. „ Mmmmmmm takže čo budem chcieť. Čo keby sme spolu išli urobiť tú večeru lebo som strašne hladná a potom si pozrieme tie filmy ako si mi sľúbil?“ Len som sa zasmial a postavil som sa bokom aby mohla otvoriť dvere. „ Jasné hneď ako ma pustíš von“. Otvorila dvere. Chcel som jej to vrátiť tak som ju zobral na ruky a utekal som s ňou na záhradu. „ Harry, ani na to nemysli, prosím pusti ma Hazzaaaaa“. Kričala a kopala nohami. Už asi tušila, že ju chcem hodiť do bazénu tesne pred tým ako som zastavil pred bazénom mi dala pusu na ústa. A pozrela sa namňa pohľadom šteniatka . „ Prosím“. Nemohol som jej odolať to sa proste nedalo. Položil som ju na zem a znova ma pobozkala. Ruky som si omotal okolo jej pásu a začal som jej bozky opätovať. Pocítil som jej ruky v mojich vlasoch. Zabudol som, že stojíme ešte stále pri kraji bazéna a tým, že som urobil krok dopredu obaja sme spadli do bazéna.
Z pohľadu Bell :
Vychádzala som s izby, ale Harry ma za zápästie stiahol späť. Bola som tesne pri ňom a dúfala, že ma konečne pobozká. Stále sme boli pri sebe bližšie a bližšie. No nakoniec sa odtiahol . Bola som sklamaná no nedala som to najavo. „ Bell robil som si srandu ja som sa ti v tvojich veciach vážne nehrabal“. Povedal mi len som sa zaškerila a pustila som mu ruku. „ No neviem, neviem,“ hrala som sa, že som si neni istá či to spravil smutne sa pozrel do zeme. Zdvihla som mu hlavu a pokračovala ďalej. „ Harry ja viem, že si sa mi tam nehrabal a netvár sa tak vážne.“ Bolo videť, že to ,že mu verím ho potešilo. Dostala som super nápad. Dala som mu pusu na líce a potom som sa vybrala smerom k posteli. Hodila som doňho vankúš a zamkla som ho v izbe. „ Bell, no tákkk neblbni otvor tie dvere“. Strašne som sa smiala. Chcela som ho trošku potrápiť. „ Čo za to Hazza ?“ Stíchla som a čakala čo mi na to odpovie. „ Čo len budeš chcieť len ma už prosím ťa pusti von.“ Opatrne som vložila do zámky kľuč, ale tak aby sa dvere neotvorili. . „ Mmmmmmm takže čo budem chcieť. Čo keby sme spolu išli urobiť tú večeru lebo som strašne hladná a potom si pozrieme tie filmy ako si mi sľúbil?“ fakt som už hladná. . „ Jasné hneď ako ma pustíš von“. Tak som mu teda otvorila, no hneď som to aj oľutovala. Zobral ma na ruky a bežal von. Vedela som čo príde a tak som začala so sebou hádzať a kričať. No nechcel ma pustiť. „ Harry, ani na to nemysli, prosím pusti ma Hazzaaaaa“.  Už, už ma chcel hodiť do bazénu a tak som naňho hodila psie očká. „ Prosím“. Napadlo ma, že to môžem využiť a tak som ho pobozkala. Chcela som už konečne vedie či má aj on o mňa záujem alebo sa so mnou len hrá. Ďalej som neváhala a pobozkala som ho. Položil ma na zem a ruky , ktorými ma pred chvíľou držal vo vzduchu presunul na môj pás a začal ma bozkávať. Bolo to niečo neopísateľné, bozkával ma tak úžasne. Prsty som si vplietla do jeho vlasou. Harry urobil krok dopredu, až potom som si uvedomila, že tam je bazén . Obaja sme doň spadli. „ Bell si v poriadku?“ Pýtal sa ma a stále ma držal v náručí...
Pool :)

Hazza a Bell <3 
 Nooo a máte tu ďalší diel dúfam , že sa bude páčiť. Prosím píšte komentáre, každý jeden váš komentár ma moc poteší. Ak by ste mi chceli niečo napísať, spýtať sa alebo poslať niečo čo ste nakreslili alebo podobne aby som to pridala na môj blog tu je môj mail : gemmamiska@gmail.com alebo TT: @MiskaRajnova  Love you xxx :) :*

piatok 18. januára 2013

Follow your dreams... 9.časť


Z pohľadu Bell:
Spolu sme nasadli do auta a vyrazili sme. Celú cestu sme sa rozprávali, bola som rada pretože som nechcela aby medzi nami bolo po celí časť trápne ticho. Ako sme sa tak rozprávali s rádia sa začala ozývať pesnička a Harry si začal spievať. Keď som si uvedomila čo vlastne spieva dostala som strašný záchvat smiechu. „ ..... oh oh oh oh oh oh .... back in the summer of ´69, oh oh oh oh oh oh yeah, back in the summer of ´69´69´69, back in the summer of´69“. Dospieval refrén a nechápavo na mňa pozeral ako som sa smiala.  „ Prečo sa smeješ ? Bolo to falošné alebo niečo na sebe mám alebo čo?“  Na chvíľku som sa prestala smiať, chcela som mu odpovedať. „ Nie , ale hneď ako si začal spievať to 69 som si spomenula na to ako sme sa vždy smiali na tom keď sme to číslo niekde videli. Vždy directioners hovorili 69 hazza forever a podobné veci. A tak som si pospomínala na tie funny momenty.“  Videla som ako mu trhalo kútikmi ale nechcel sa začať smiať, no ja som to nevydržala a znova som sa rozosmiala. Všimla som si , že auto spomaľuje podľa toho som vedela, že sme na mieste. Hazza mi ako gentleman otvoril dvere a potom sme vošli do krásneho domu , v ktorom bývala jeho sestra a rodičia. Odomkol dvere a zakričal z chodby. „ Halooo ste doma ???“  vyzuli sme sa a zavesili si kabáty. „ Áno braček ja hneď som dole.“  Zobral ma za ruku a ťahal do obývačky. „ Konečne sestrička“ privítal sa s Gemmou keď za nami prišla. „ Ahoj aj ja ťa rada vidím“. „ Gemma toto je Bell , Bell toto je Gemma“. Usmiala som sa a ona tiež. „ Teší ma.“  „ Mňa tiež“. Prisadla si k nám.  „Prinieslol si mi tie šaty čo mi poslala El“. Z chodby priniesol tašku a podal jej ju . „ Ďakujem, ostanete tu spať či idete hneď preč?“ „ Chcel by som to tu Bell poukazovať a spať ostaneme v mojom dome ak teda bude Bell chcieť“  otočil sa ku mne, len som sa usmiala. „ Okey tak bežte a ešte raz dik“.  Znova sme nasadli do auta. „ Chcel by som ťa niekam zobrať, niekam kde to určite spoznáš môže byť?“ Vyškieral sa ako slniečko. „ Jasné prečo nie.“  Asi o 5 minút sme boli na mieste. Stála som pred domom , ktorý som tak poznala kde sa to všetko začalo. Tam sa s chalanmi stali naozaj skupinou. Nemohla som uveriť, že tu teraz môžem byť a ešte k tomu s Harrym. „ Ja... ja Harry“ Hodila som sa mu okolo krku a silno ho objala. „ Čo tak ísť dnu pozrieť si filmy a spravím niečo na večeru? AK budeš chcieť zostaneme tu spať a zajtra sa vrátime.“ Hovoril mi cestou do domu. „ Bola by som rada“.
Z pohľadu Harryho:
 „Ja....ja Harry“ Bola taká šťastná a ja som bol rád, že som jej urobil radosť. Objala ma okolo krku a ja som si ju k sebe pritiahol najviac ako sa dalo. „ Čo tak ísť dnu pozrieť si filmy a objednáme si niečo jesť? AK budeš chcieť zostaneme tu spať a zajtra sa vrátime.“ Navrhol som jej . „ Bola by som rada“.  V dome bolo tak ako som to tam naposledy nechal. Bell išla do obývačky a ja som zatiaľ išiel pripraviť izbu aby sme mali večer kde spať. „ Harry , ale my tu nemáme veci. Teda ty asi hej , ale ja nie“. Vo dverách stála Bell. Položil som perinu na posteľ a išiel som k nej. „ Gemma ťa zbalila, poprosil som ju o to včera keď ste odchádzali a ráno predtým ako som pre teba prišiel som sa pre to zastavil, kým si spala Gemma mi to dala a ja som išiel domov a potom som po teba prišiel.“  Nevedel som podľa jej výrazu určiť či je naštvaná alebo jej to nevadí. „ Ja tu Gemmu raz zabijem! Dúfam, že mi tam zbalila aspoň normálne veci“. Vydýchol som si keď sa jej na tvári objavil úsmev. „ Nooooo spodné prádlo je dosť sexy a...“ Nedokončil som lebo ma udrela do ramena. „ Auč, čo som povedal?!“ Šúchal som si udreté miesto a smial som sa. „ Si úchilný!!“ Povedala a vybrala sa na odchod. Chytil som ju za zápästie a ..........
šaty pre GemmuHazza :) <3
 Harryho domček 
Nová časť:)) Moc vám ďakujem, že to čítate :)) a každý váš komentár ma vždy moc potešíí :)Dúfam , že sa vám buude páčiť.  Ďalšiu časť vám pridám čo najskôr. :)  love you guys xoxo

streda 16. januára 2013

Follow your dreams...8.časť


Z pohľadu Bell: 
„ Zoé žiješ?“ smiala som sa na jej výraze.  „ Robíš si zo mňa srandu, že hej ? Chceš povedať, že to sa vážne deje , oni sú tam s tebou a že sa mi to nesníva ?“ ledva to zo seba koktala. Zrazu som na oboch lícach pocítila niekoho pery. Bol to Hazza a Louis. Bola to moja prvá pusa od niekoho z nich síce len na líce ale aj tak o tomto som toľko snívala. Cítila som ako sa mi do tváre hrnie červeň. Nesmelo som sa pozrela najprv na Louisa a potom na Harryho bol vysmiaty od ucha k uchu. Jeden aj druhý sa otočili smerom do kamery a Louis s úškrnom povedal. „ Kráska stále si myslíš, že sa ti to len sníva?“ Ona len pokrútila hlavou. Prekecali sme s ňou asi dve hodiny a potom sme sa rozlúčili pretože sme s babami museli vybaviť  posledné veci okolo štúdia aby sa mohlo začať maľovať a podobne. Vybavovanie nám ubehlo celkom rýchlo s Dan a Jess my boli ešte poukazovať štúdio. El a Gemma sa išli niekam najesť a potom domov. Dani sme odviezli domov a my sme už išli tiež. „ Ahojte sme domááá“ Kričala Jess už od dverí popritom ako sa na chodbe vyzúvala. „ Čawte, boli sme s El v pizzerii ak ste hladné v kuchyni ešte ostala.“ Odkričala jej späť Gemma. Bola som neuveriteľne hladná a Jess určite tiež. Celú tu jednu pizzu sme hneď zjedli ja som sa išla osprchovať a potom pozerať s Gemmou telku. El tam už nebola zrejme išla na notebook alebo tiež do sprchy. „ To už je pol dvanásť hodín ?“ Pozrela som sa na Gemmu , ale tá len ďalej pozerala na obrazovku a sledovala film. Ignorovala ma tak som si išla ľahnúť pretože zajtra máme začať maľovať štúdio. Zaspala som do desiatich minút. Ráno sa budím na zvonenie sms-ky. Z nočného stolíka vezmem mobil a pozrem sa od koho je, neznáme číslo. Ahoj, Bell,  ja som sa len chcel spýtať no či by si so mnou nechcela ísť do Holmes Chapel? Musím ísť niečo zaniesť sestre a nechcem ísť sám . A tak ma napadlo, že by sme si urobili taký menší výlet a poukazoval by som ti to tam, čo povieš ?   Harry xxxx  ps: dúfam že pôjdeš.  Odkiaľ ten má moje číslo? Pýtala som sa sama seba v duchu. Zobrala som znova mobil do ruky a začala som písať sms.  Tak najprv by som rada vedela odkiaľ máš moje číslo :D a po druhé rada s tebou pôjdem, prídeš pre mňa alebo sa niekde stretneme ?  Bell xxxx :)  Do frasa ale veď ja mam ísť dnes vymaľovať to štúdio. Počkám čo mi Harry odpíše, ale dúfam, že sa vrátime a ja stihnem za babami prísť na čas. Poprípade im napíšem, že budem trochu meškať.  O pol jednej prídem pre teba môže byť ?  ps: číslo mi dala Jess, hneváš sa ? :/ :)  Hodiny na mobile ukazovali, že je dvanásť tak som mu rýchlo odpísala že určite sa nehnevám a že teda o pol jednej  nech je tu a šprintovala som do kúpeľne jemne sa nalíčila a rýchlo som sa obliekla. Gemme , El a Jess som v kuchyni na stole nechala papierik s odkazom, že som išla s Harrym preč a vrátim sa čo najskôr . Harry bol presný ako hodinky o pol jednej stál pred mojim domom s jeho nádhernou Audi R8 , na privítanie ma objal a dal pusu na líce. Dúfala som, že si nevšimol ako sa červenám no smola všimol. „ Si taká zlatá keď sa červenáš“. Rukou mi zdvihol bradu a pohladil ma po tvári. „ Hazza prestaň lebo sa budem červenať ešte viac ! Poďme už lebo musím dnes ísť s babami ešte vymaľovať štúdio.“  Len sa uškrnul . „ Nemusíš všetko som vybavil maľovať idete až zajtra a my s chalanmi s vami.“.......
 Oblečenie Bell
 Hazza :) 
 Prepáčte že tak neskoro a že je trošku kratšia ale mám toho vážne veľa v škole . Dúfam že sa bude páčiť :) xxx sweetie :)

nedeľa 13. januára 2013

A takto to vyzerá keď sa večer nudím :D Čo poviete ? btw: sorry za kvalitu fotky šak fotené cez mobil čo vám poviem :D  xx

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y1xs_xPb46M   a dneska je to presne rok čo vyšlo One Thing :) <3